ANK 2020: Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020

Dobrý den,

V současné době plánuji založení politického hnutí „Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020 (ANK 2020)“. Konkrétní cíle a stanovy hnutí aktuálně zpracováváme, ale již teď vám mohu sdělit hlavní oblasti, na které se chceme v ANK zaměřit.

Naše cíle:

  • Lepší školství, péče o seniory
  • Životní prostředí, ekologie, voda, sucho
  • Lepší využití léčebného konopí
  • A další

Proč jsme se rozhodli hnutí založit?

Již šestým rokem pracuji na postu senátora. V Senátu PČR jsem dva roky fungoval jako předseda Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku, kde aktuálně funguji na pozici místopředsedy. Jako senátor jsem prosadil několik důležitých zákonů, například zákon o elektronickém receptu, lékový záznam, zákon na ochranu zdraví a další.

Přestože se význam Senátu PČR často zpochybňuje, já sám jeho význam podporuji. Pokud opět získám důvěru voličů, budu nadále pokračovat ve své práci a realizovat všechny nedokončené úkoly a nápady.

Abych mohl v této práci pokračovat, rozhodl jsem se stát nezávislým kandidátem. Proto jsme se také rozhodli založit toto politické hnutí ANK 2020. Více informací o mně a mé práci najdete také na https://peterkoliba.cz/cz/o-mne/ . Před šesti lety jsem kandidoval jako nezávislý, ale za hnutí ANO. Rozhodl jsem se však, že v letošním roce budu kandidovat jako nezávislý kandidát. Je pro mne důležitý názor a hlas vás, voličů, ne politické strany.

 

Pokud s mým návrhem souhlasíte, prosím o co největší počet podpisů na záznamový arch petice.

Pokud byste měli podněty pro cíle hnutí a chtěli byste zdůraznit nějaké téma, napište mi, společně jej můžeme prodiskutovat. Budu vděčný za vaše podněty.Každý váš názor a váš hlas je pro mě důležitý.

Originály podepsaných archů můžete podepsat v mé ostravské ordinaci Gynartis, nebo je můžete zaslat/doručit na moje jméno na adresu:

Gynartis s.r.o., 

17. listopadu 595/38

708 00 Ostrava – Poruba

 

Peter Koliba

Zeptejte se mne

Nebojte se mne zeptat na to, co Vás zajímá.